Unlu Mamuller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar 2019

unlu mamüller bayiliği v franchising veren firmalar 2019


Unlu Mamuller bayiliği almak istiyorsan bu makale tam senin için yazıldı.

Türkiye unlu mamuller konusunda oldukça yetenekli ve tutulan bir ülkedir. Mamuller konusunda yetenekli bir ülke olması gereği olarak piyasada oldukça başarılı firmalar görmemiz mümkündür. İster yerli ister yabancı olsun bu firmaların olması genç girişimcilere bayilik konusunda ışık tutmaktadır.

Her firma gibi mamul firmaları da markalaşma ve pazarda belli bir paya sahip olma isteği duyarlar. Bunun için de markalaşan firmalar çeşitli bölgelerde bayilikler açarak zincir oluşturmaya çalışmaktadırlar. 2019 senesi için unlu mamuller firmaların bayilik için başvuruları başlamış bulunmaktadır. Peki, firmaların aradığı kriterler nelerdir? 2019 yılı için unlu mamuller bayiliği ve franchise veren firmalar kısaca olarak açıklanmaya çalışılmıştır.

Breadli, Unlu Mamuller Bayiliği ve Franchising 2019

Firma franchise sözleşmesini 5 yıllık olarak bağlamaktadır. 5 yıl sonra taraflar dilerse sözleşmeyi uzata bilirler. Firma pazarlama eğitimi personel eğitimi bölge korunması gibi konularda eğitim sağlamaktadır. Bayilik kulumu için toplam maliyet 150-170 TL civarındadır. Toplam net geliriniz%65 civarındadır. Merkezi üretimden dolayı standart ürünler sunulmaktadır.

Kahve Tiryakisi, Bayilik ve Franchising 2019

Şirket Franchising giriş bedeli olarak 10 bin Dolar civarında nakit almaktadır. Reklam desteği, pazarlama desteği ve yer seçimi konusunda yardımcı olmaktadırlar. Ayrıca Franchise olarak aylık net gelirinizden %2 oranında bir pay istemektedir. Bayilik için toplam maliyet 500 bin TL ile 1 milyon arasında değişmektedir.

Beyoğlu Profiterol, Bayilik ve Franchising 2019

Firmanın bayilik maliyeti için gösterdiği fiyat 500 ile 1 milyon arası değişmektedir. İsim kullanım hakkı bedeli altında herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şubenin ortalama açılış maliyeti 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Elde bulunması gereken nakit 75 bin TL’dir. Şubenin ortalama olarak kurulum süreci 30 gündür. Reklama katılım ücreti alınmamaktadır. Genel merkez tarafından sağlanmaktadır. Aylık ya da yıllık olarak gelirden herhangi bir pay talep edilmektedir.

Boshnak Közde Börek, Bayilik ve Franchising 2019

Boshnak Közde Börek bayiliğin toplam maliyeti 50-100 bin TL arasında değişmektedir. Reklam desteği ve yer seçimi konusunda yardımcı olmaktadır. Bayilik ücreti, reklam desteği ve cirodan pay adı altında para istenmemektedir. Malzeme ve dekor firma tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Diğer bayilik ve franchising makalelerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir