Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları


Hayat şartlarının güçleşmesi ile birlikte birçok insan ek iş aramaktadır. Çalışanlar, çalışmayanlar, ev hanımları ve öğrenciler günlerinin sadece 2-3 saatini ayırarak ek iş yapabiliyor. Özellikle ev hanımları ev hanesinin gelirine katkı sağlamak isterler. Gerek evlere iş veren firmalarla çalışıp gerekse de kendi imkanlarını zorlayarak el becerisini kullanarak para kazanmak mümkün. Evde kibrit paketleme işi de bu işlerden sadece biri. Bakkallarda ve marketlerde satılan kibritleri evlere paketlemek üzere gönderen firmalar bulunmaktadır. Gününüzün boş geçen vakitleri yerine para kazanmak istemez misiniz?

Evde Kibrit Paketleyerek Nasıl Para Kazanabilirim?

Evde kibrit paketleyerek para kazanmanız için öncelikle işveren firmalarla görüşüp anlaşma yapılmalıdır. Paketleme işi evinize kadar getiriliyor. Evlere işveren firmalar sizlere paketleme yapacağınız kutuları ve kibritleri teslim edecekler. Kibrit paketleme işini veren firma sizden her kutuya 40 adet kibriti aynı yöne bakacak şekilde yerleştirmenizi isteyecektir. Aynı zamanda size hassas terazide getireceklerdir.

40 adedi teker teker saymak yerine 40 adedi tartıp diğer kutulama işlemini o ağırlığa göre paketleyebilirsiniz. Ekip kurarak paketleme işini pratikleştirip daha fazla iş alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve komşularınızla beraber rahatlıkla yapabileceğiniz basit bir iştir. İlk başlarda yeni alıştığınız için yavaş paketleme yapabilirsiniz. Daha sonraları eliniz hızlandıkça ve ekibiniz çoğaldıkça kazancınız artış göstermeye başlayacak.

kibrit paketleme işi yaparak gelir elde etmek

Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalarla Nasıl İletişim Kurabilirim?

Internet üzerinden birçok firma evlere iş vermek üzere ilanlar vermektedir. İlan verilen sitelere iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Kısa bir araştırma sonucunda işveren firmalara ulaşabilirsiniz.

Kibrit Paketleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edebilir?

Evde kibrit paketleyerek üstte belirttiğimiz gibi elinizin hızına göre kazanacağınız miktar artış göstermektedir. Kibrit paketleme işi devlet tarafından denetlendiği için evlere işveren firmalar iş verdiği kişilere SSK yaptırmak mecburiyetindedir. Ortalama olarak 1000-1400 TL civarı gelir elde edebilirsiniz. Bu miktarı daha çok evlere işveren firmalar belirlemektedir. Elinizi ne kadar pratikleştirirseniz ve ekip halinde çalışırsanız bu miktar ona göre artış gösterir. Bu işi en az iki kişiyle yapmak gerekir. Tek başınıza yapmanız çok zor hale gelebilir. Kibrit paketleyerek gelir elde etmeniz işte bu kadar basit.

evde kibrit paketlemek

Zamanımızda ek gelir elde etmenin önemini anlatmaya gerek yok sanıyorum. Ekonomik sıkıntılar belli bir kesimi ciddi anlamda zorluyor. Ek gelir elde etmek için diğer iş fikirlerini de değerlendirmeniz yararınıza olacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir