Evde Düğme Paketleme İşi


Ev bütçesine ek gelir sağlamak için evde ek iş yapmak ev hanımlarının, emeklilerin ve öğrencilerin çokça tercih ettiği bir iş modelidir. Genelde fazla uğraş gerektirmeyen ek işler ile güzel kazançlar elde eder, aile bütçesini rahatlatabilirsiniz. Bu ek işlerden birisi de evde düğme paketleme işidir.

Evde Düğme Paketleme İşi Nedir, Kimler Düğme Paketleyebilir?

Evde düğme paketleme işi, firmalar tarafından verilen renkli ve farklı modellerdeki düğmeleri poşetlemektir. Fazla uğraş gerektirmeyen düğme paketleme işi hem kolay hem de evde yapılabilmesinden ötürü boş vakti olan herkesin yapabileceği bir iştir. Daha çok emekli ve ev hanımlarının tercihi olan ek işler, boş vakti bol olan öğrenciler de yapabilmekte, böylece kendilerine ek gelir sağlayabilmektedir.

evde düğme paketleyerek ek gelir elde etmek

Evde Düğme Paketleme İşini Nerede Bulunur, Nasıl Bir İştir?

Ev hanımları, emekli ve öğrencilerin bu işi yapmak için gerekli firma bilgilerini internet üzerinden veya bazı sosyal medya sayfaları aracılığıyla da kolayca bulabilirler. Eğer büyük şehirlerde yaşıyorsanız (Ankara, İstanbul, İzmir ) kol düğmesi ek işi veren firmaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eğer bir firma bulduysanız gerisi daha kolaydır. Başvurmuş olduğunuz firma evinize kadar getireceği düğmeleri adedine, cinsine, rengine ve modeline göre ayırıp, hepsini ayrı bir şekilde belirlenmiş olan torbalara yerleştirilir. Genellikle pantolon, mont, ceket ve gömlek düğmeleri verilir ve sizden bunları ayırarak 10 – 15 arası düğmeyi poşetlemenizi isterler. Gün boyunca paketlemiş olduğunuz düğmeler yine aynı firma tarafından belirlenen saate teslim alınır. İstendiği vakit, ertesi gün tekrar düğme paketleme işi devam eder. Unutulmamalıdır ki bu ek bir iştir ve devamlılığı söz konusu değildir. Firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir.

düğme paketleme işi

Kol Düğmesi Paketleyerek Ne Kadar Kazanırım?

Düğme paketleme işi, firmaların size vermiş olduğu iş yükü ne kadar fazlaysa o kadar çok kazanabilirsiniz. Ücretler genellikle torba adedi üzerinden hesaplanarak ödenir. Bireysel çalışıldığı takdirde aylık 1700 TL’ye kadar kazanç elde edilebilir. Bireyselliğin dışında toplu olarak ne kadar çok kişi ile çalışılırsa o kadar çok kazanç elde edilebilir.

Evde düğme paketleme işi gibi diğer fikirleri de merak ediyorsanız, BURAYA tıklayarak ilgili kategoriye gidip kendinize uygun iş fikrini değerlendirebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir