Evde Dikiş Seti Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları


Kendi evinin rahatlığında para kazanmak isteyen ev hanımları, emekliler ve öğrencilerin çok kolay bir şekilde yorulmadan yapabileceği bir ek iş olan evde dikiş seti yaparak para kazanma fikri üzerinde biraz duralım. Evdeki boş zamanlarınızda dikiş seti paketleme işi yaparak aylık 1 500-2 000 TL kazanabilirsiniz.

Dikiş setini oluşturan iğne, iplik, makas gibi ürünler fabrikalardan çıkarken toplu olarak çıkmaktadır. Hal böyle olunca bunlardan set oluşturmak için insan ya da makine gücüne ihtiyaç vardır. Bu iş için kullanılan makineler oldukça pahalı olduğu için firmalar genellikle insan gücünü tercih eder. Firmalar kendi bünyelerinde personel çalıştırarak ekstra maliyete girmek istemedikleri için de bu işleri evlere ek iş olarak göndermeyi tercih ederler.

Evde Dikiş Seti İşi Yapmak Kolay mıdır?

Evde dikiş seti paketleme işi yapmak oldukça kolaydır. Herhangi bir beceri ve yetenek gerektirmeyen bir iştir. Belli bir yaşın üzerindeki çocuklarınızla ya da kendi kurduğunuz ekibinizle hep beraber yaparak daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Size işveren firmalar size dikiş setinde yer alacak olan bütün malzemeleri ayrı ayrı paketli olarak gönderir. Siz bu paketlerdeki ürünlerden onların istediği şekilde set oluşturursunuz. Bazı firmalar ürünleri size tamamen karışık olarak gönderebilirler. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde size düşen yine ürünlerden istenilen şekilde set oluşturmaktır.

dikiş seti hazırlama

Evde Dikiş Seti Paketleme İşinin Ödemesini Nasıl Alabilirim?

Evde dikiş seti paketleme işinin ödemesini firmalar farklı şekillerde yapabilir. Bu birazda firmayla sizin aranızdaki anlaşmaya bağlıdır. Ödemelerinizi iş bitiminde parça başı olarak, hafta sonunda haftalık ücret olarak ya da ay sonunda aylık ücret olarak alabilirsiniz. Ücretlerinizi nakit olarak alabileceğiniz gibi banka hesabınıza havale olarak da isteyebilirsiniz.

Evde Dikiş Seti Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl ve Nereden Ulaşabilirim?

Evde dikiş seti paketleme işi veren firmalara ulaşabilmek için yakın çevrenizde bu tarz iş veren fabrikalar olup olmadığını araştırarak varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yorum bölümüne adresinizi ve telefon numaranızı bırakarak dikiş seti paketleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesine olanak sağlayabilirsiniz.

evde dikiş seti işi yaparak para kazanma

Sizin için evden para kazanma yöntemlerini değerlendirip burada paylaşıyoruz. Diğer iş fikirlerimiz için ilgili kategorimize BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Kalın sağlıcakla.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir