Evde Dekoratif Lamba Yaparak Para Kazanmak

Herkesin bildiği gibi abajur, masa lambası, avize ve benzeri lamba çeşitleri bayanlar tarafından sevilen ürünlerdir. Bayanların birçoğu bu ürünlerin dekoratif olmasını ister. Hayal gücünüze bağlı olarak tasarlayacağınız ürünlerden oldukça güzel miktarda paralar kazanabilirsiniz. Evde dekoratif lamba yaparak para kazanmak iş fikrinde el becerilerinizi geliştirerek para kazanabilirsiniz. Evde kaldığınız zamanlarda boş vaktinizden sadece birkaç saatini bu iş fikrine verirseniz kariyeriniz için faydalı olabilir.

Dekoratif Lamba Yapımı

Hayal gücünüze bağlı olarak sadece balon ve ip ile mükemmel bir avize tasarlayabilirsiniz. Emin olun ki etrafınızdaki insanlarda bu kadar az malzemeyle böyle güzel işler başardığınıza inanamayacak. Evinizde dekoratif bir lamba yapabilmeniz için bir adet lamba ve lambaya zarar gelmesini engelleyecek korumalık gerekiyor. Ve daha sonrasında lambanın üzerini süslemek için dekor malzemeleri gerekiyor. Bu malzemeleri kendi hayal gücünüze bağlı olarak dükkanlarda bulmanız mümkün. Lambanın dışını tasarladıktan sonra güzel bir yapıştırıcı ile bu yaptığınız dekoru sabitlemeniz gerekiyor. Ve sonrasında dilediğiniz fiyatlarla satışa sunabilirsiniz.

dekoratif lamba

El Yapımı Dekoratif Lambalar Nasıl Satılır?

Evde kendiniz yapmış olduğunuz lambanın satışını yapabilmek için öncelikle çevrenizdeki insanlara tasarladığınız dekoratif lambayı göstermelisiniz. Çevrenizdeki insanlardan tasarladığınız lamba hakkında görüşlerini aldığınızda daha farklı daha iyi lamba tasarımı yapabilirsiniz. Eğer arkadaş çevrenize yaptığınız satış sizin için yeterli gelmiyorsa etrafınızda dekoratif ürünler satan dükkanlara gidebilirsiniz.

Oradaki satıcı ile fiyat konusunda anlaştığınızda sizin tasarladığınız ürünü sizin için satabilir. Bu satış yöntemlerinden farklı olarak internet siteleri üzerinden de satış yapabilir ve ürününüze dilediğiniz fiyatı yazıp satışa koyabilirsiniz. Dekoratif lamba tasarlayan veya satışlarını yapan firmalar ile anlaşıp o firmalar ile birlikte çalışıp bu ek iş fikrini tam zamanlı işe çevirerek aylık olarak güzel bir maaş alabilmeniz mümkündür.

lamba yaparak gelir elde etmek

Dekoratif Lamba Satışından Ne Kadar Para Kazanılır?

Evinde birçok kişi aslında lamba tasarlayarak para kazanıyor ama hemen hemen kimse tam rakamı bilemiyor. El yapımı bir lamba tasarlayıp satış yapmak aylık olarak 700 – 800 TL civarında para kazanmak mümkün. Aslında kişiler yaptığı satışlarda kendi kazanacağı paraları kendileri belirliyor ve satışlarına göre para kazanıyorlar. Kişi bu işe ne kadar çok vaktini ayırırsa kazançlarında bir o kadarda artış oluyor.

Evde Dekoratif Lamba Yaparak Gelir Elde Etme Fikri gibi diğer makalelerimize Buradan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki ek gelir elde etme yazımızda görüşmek üzere. Bol Kazançlar.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir