3- 04-05 Ekim A101, BİM A101 Aktüel Ürünler Kataloğu Neler?

https://lobinter.com/tag/aktuel-urunler/

Merakla beklenen A101 ve Bim Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Çok dikkat çeken indirimler gördüm. Bu haftaya özel olarak yayınlanan fırsatlar kataloglarında teknolojik ve çeyizlikler göze çarpıyor. Şimdi hep beraber haftanın öne çıkan ürünlerini inceleyelim…

04 Ekim A101 Aktüel Ürünler Kataloğu

a101 aktüel ürünler kataloğu

Samsung 4K curved led Tv. Görüntüsü gerçekten çok hoş. Kavisli ekran daha önce hiç kullanmadık kullananlar yorum yapabilirler. HI-LEVEL Full Hd LED TV 1299 TL fiyatlıyla gayet uygun! HONOR 10 Lite Cep Telefonu 1399 TL. Daha önce honor kullandım çok memnundum. Muhtemelen bu telefonuda güzeldir. Şimdi Huawai P30 kullanıyorum.

a101 aktüel ürünler kataloğu

Devamlı seyahat edenler ve öğrenciler için harika valiz fırsatları kaçırmayın derim! Dijital saatlerde çok hoş 🙂

a101 aktüel ürünler

Evine sürekli misafir gelenler için katlanabilir yatağın kullanışlı olduğunu düşünüyorum ama sanki biraz pahalı gibi gerçi bu tarz yatakların piyasa fiyatını bilmiyorum araştırmak lazım. Onun dışında yine çeyizlik ürünler ve harika fırsatlar…

a101 aktüel ürünler

Eğer evinizde banyonuz genişse gerçekten bu tarz dolapların kullanışlı olacağını düşünüyorum. Etraftaki dağınıklı toplamak için birebir. Bu hafta A101de gerçekten güzel ev düzenleme ürünleri var bu tarz ürünlerden hoşlanıyorsanız kaçırmayın derim!

A101 aktüel ürünler
A101 aktüel ürünler

Bu overlok makinesini kullanan var mı? Ben daha önce A101den dikiş makinesi aldım. Evdeki basit işleri kolayca halledebiliyorum. Hatta basit kıyafetler diktiğim bile oldu. Fantom süpürge 269TL.

A101 aktüel ürünler
A101 aktüel ürünler

Derin dondurucu gerçekten kışlık ürünler hazırlıyorsanız lazım. Seg Derin Dondurucu 1199 TL. Bu Piranha 3D sanal gözlüğü gerçekten merak ediyorum çünkü çok ucuz.

Mutfak alışverişleri için güzel fırsatlar kaçırmayın A101’e uğrayın derim…

05 Ekim BİM Aktüel Kataloğu

bim aktüel ürünler
bim aktüel ürünler

Evimizde ütü olmasaydı bu ütüyü alcaktık aslında ama bizim de ütümüz yeni sayılır o yüzden vazgeçtik. Bu fanlı ısıtıcılar masa başında çalışıyorsanız masanın altına koyunca ayaklarınızı ısıtmak için için bir fikir gibi görünüyor.Elektrikli süpürgenin fiyatı uygun gibi.

Harika çeyiz fırsatları. Bime gidip resmen mutfak çeyizinizi toparlayabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun ev tekstil ürünleri. Şu banyo takımlarının evde 2 tane bulunması iyi oluyor. Fiyatı gayet uygun. Nevresim takımı, yatak örtüsü, battaniye, yorgan, yastık, banyo paspası, bornoz, pijama, havlu, kırlent, runner, masa örtüsü ve terlikler bimde bu hafta sizi bekliyor. Yarın gidip şu patik terliklerden almayı düşünüyorum.

Tüm aktüel ürünler fırsatlarını her hafta sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. Aktüel ürünler kataloglarını buradan takip edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir