1- BİM, A101 Aktüel Ürünler

Aktüel ürünler kataloglarına bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Lobinter.com ailesi olarak bundan sonra her hafta aktüel ürünleri paylaşma kararı aldık. Biz aktüel ürünleri takip etmeyi çok seviyoruz. Bu blogun amacıda beğendiğimiz, sevdiğimiz şeyleri takipçilerimizde paylaşmak olduğu için artık her hafta aktüel ürünleri burada bulabilirsiniz.

A101 19 Eylül 2019 Aktüel İndirim Ürünleri Kataloğu

Merakla beklediğimiz A101 aktüel ürünlerine aşağıda yer verdik. 19 eylül kataloğunda göze çarpan ilk ürün televizyonlar oluyor. Cep telefonu, süpürgeler, bilgisayar dış arabirimleri, ağ genişletici, yazıcılar gibi çok geniş bir elektronik aletler yelpazesi var bu hafta.

a101 19 eylül ile gelen tv indirimleri aktüel ürünler detayları
a101 19 eylül ile gelen tv indirimleri aktüel ürünler detayları
A101-Aktüel-Dev-İndirimler-Kataloğu-19-Eylül-2019-1
A101-Aktüel-Dev-İndirimler-Kataloğu-19-Eylül-2019-1

Daha sonra ise karşımıza çok amaçlı dolap, düdüklü tencere, saklama kabı gibi kullanışlı mutfak aletleri ve çamaşır kurutmalık, ütü masası, halı, battaniye gibi ev ürünleri göze çarpıyor. Özellikle çeyiz hazırlığı içerisinde olan kızlarımız için mükemmel fırsatlar sunuyor.

Ve gelelim A101 Aktüel yiyecek ürünlerine. Birbirinden leziz ürünleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde bizim favorilerimiz 49” Toshiba Full HD LED TV, Samsung Mikrodalga Fırın, Kablosuz Ağ Genişletici oldu. Evlilik hazırlığı içinde olduğumuz içinde halılarda gözümüze çarpmadı değil tabiki. Belki çeyiz listemize eklenebilir ürünler var. Daha önce kaldığımız evde düdüklü tenceremiz yoktu. Taaa nerelerden getirtmiştik 🙂 Buradaki 75 TL’lik fiyatı çok cazip görünüyor. Alıp kullananlar varsa yorumlara tecrübelerini yazabilirler. Ayrıca desenli sıvı sabunluk ve desenli termosta gözümüze çarpan ürünlerden çok tatlı duruyorlar.

A101 ürünlerine alışveriş listenize eklediyseniz şimdi geçelim Bim Aktüel Ürünlerine..

Bim 20 Eylül 2019 Aktüel İndirim Ürünleri Kataloğu

Bu hafta bim aktüel ürünleri arasından bu tam bize göre hemen almalıyız dediğimiz bir kaç ürün oldu. Gerçekten fiyatları ve kalitesi bizi tatmin etti. Merakla bekliyorsunuz biliyoruz. Burada bim aktüel ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çeşit çeşit ürünler getirmiş bim yine. İşte bim aktüel ürünleri fotoğrafları ile hemen aşağıda. Yorumlarımızda hemen altında.

A101’deki Fantom elektrikli süpürgeye göre Bim’deki Fakir süpürge bize daha kullanışlı geldi. Sanırım ikisi arasında seçim yapmak gerekse bim aktüel ürününü tercih ederdik. Buradaki Tefal buharlı ütüyü daha önce kullandık güzel ve kullanışlı bir ütü. 20 Eylül Cuma Bim Aktüel ürünler kataloğundaki plastik ürünler gerçekten tam çeyizlik ürünler.

Elektrikli bisiklet ve Samsung Galaxy A30 Cep telefonu hakkında çok fikrimiz yok. Kullananlar aşağıya yorum bırakabilirler.

Bim Aktüel ürünlerinde bu hafta ev tekstil ürünlere yer vermiş. Yatak örtüsü, çarşaf, bornoz, yatak alezi, yastık, havlu, paspas seti gibi bir çok güzel ve uygun fiyatlı ürün bulunmakta. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ve son olarakta sürekli seyahat edenler için uygun olabileceğini düşündüğümüz valizlerede bim 20 Eylül aktüel ürünler kataloğundan ulaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir